říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

kontakt

Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace

Mánesova 908
765 02, Otrokovice

Tel: +420 576 771 272
Mail: skola@zsotrman.cz
Web: www.zsotrman.cz

I čtvrté místo je pěkné

Tak by se dal zhodnotit výkon žáků I. stupně, kteří nás reprezentovali na letošním ročníku ČEPS Cupu 2017 ve florbalu.


Po špatném začátku, kdy jsme v úvodním utkání prohráli s Trávníky 4:6 se naše hra postupně zlepšovala. S Tlumačovem jsme v úvodu utkání vedli 2:0 a protože jsem se s mnohými hráči spoznával až během utkání, chtěl jsem vyzkoušet i čtvrtý útok, který si nechal vstřelit dvě branky. Ihned jsme střídali. Zvýšený tlak na soupeře v závěru utkání už však nestačil tento nepříznivý stav změnit. S Tlumačovem jsme tedy remizovali 2:2 a na postup ze skupiny do semifinále jsme pomalu mohli zapomenout. V dalším utkání se ZŠ Zlín, M. Alše jsme zaimprovizovali. Hru jsme stáhli na dva promíchané útoky, hrálo se totiž 3+1 a začalo se nám dařit. To dokazuje vysoký brankový rozdíl vítězstvím 7:2. V posledním utkání ve skupině se Čtyřkou jsme rovněž zvítězili 5:3.
Protože do semifinále jsme postoupili ze skupiny jako druzí, hráli jsme s vítězem vedlejší skupiny a pozdějším celkovým vítězem ZŠ Zlín, E. Zátopka. Proti hokejistům ze Zlína, kteří společně trénují téměř každý den, a my se pouze párkrát sešli těsně před turnajem, jsme neměli moc šancí. Přehrávali nás rychlostí i plněním herních úkolů. Prohráli jsme vysoko. To nás odsunulo do závěrečného utkání o 3.-4. místo. Moc jsme chtěli, ale se dvěma střídajícími útoky se utkání nedalo vyhrát. Chlapci už byli unaveni a výsledek 3:7 nás zařadil na 4. místo z deseti družstev v letošním okresním finále ČEPS Cupu. I tak patří poděkování reprezentantům: Josefu Novákovi, Filipu Kotačkovi, Marku Sotolářovi, Lukáši Pospíškovi, Filipu Zábojníkovi, Matyáši Vodárkovi, Kubovi Rozehnalovi, Janu Zábojníkovi, Milanu Švendovi, Kubovi Olšákovi, v brance Vojtovi Pražákovi, Robertu Osinovi a Markovi Hanouskovi. 

Foto z turnaje