765 02, Otrokovice

Tel: +420 576 771 272
Mail: skola@zsotrman.cz

Memoriál M. Herdovej v Dubnici N. Váhom pouze na zkušenou

Jedním z posledních závodů ve školním roce bývá tradičně Memoriál M. Herdovej v atletice.

5. června tomu nebylo jinak a 14-ti členná výprava z Mánesky cestovala společným autobusem do partnerské Dubnice N. Váhom. Opravdu jsme jeli jenom na zkušenou, protože ve stejný den se konalo 2. kolo nejmladšího žactva a hlavní síla se soustředila právě tam. Proto téměř o dva roky mladší závodníci jeli sbírat atletické zkušenosti.
Družstvo ve složení: Adéla Tomášová, Anna Kristýna Macků, Kateřina Maršálková, Linda Máčalová, Andrea Láníková, Michaela Kuchařová, Marek Sotolář, Jakub Fabrika, Libor Zapletal, Metoděj Zvoníček, David Havlík, Felix Albert Overall, Matěj Polášek a Petr Šindler získalo pouze bronzovou medaili zásluhou Felixe Overalla v hodu kriketovým míčkem. I tak se družstvo z Mánesky neztratilo a skončilo na 8. místě v pořadí škol z jedenácti. V letošním 16. ročníku zvítězilo družstvo z Maďarska před domácím družstvem ZŠ a MŠ Centrum I Dubnica.