srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

kontakt

Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace

Mánesova 908
765 02, Otrokovice

Tel: +420 576 771 272
Mail: skola@zsotrman.cz
Web: www.zsotrman.cz

Krajské kolo OVOV opět s postupem do republikového finále

Ve čtvrtek 8.6. jsme již podruhé pořádali krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (www.ceskosportuje.cz).

 Letos se nám do kraje probojovalo družstvo a jeden jednotlivec, ovšem na týmový postup to tentokrát nestačilo. Se složením družstva nám pořádně zamíchaly jiné školní akce - zájezd do Anglie a výlet na vědecký veletrh do Prahy. I přes oslabený tým jsme nakonec skončili dvě místa za postupovou pozicí, sedmí (z 15ti zúčastněných týmů Zlínského kraje).

Lucie Malínská se ve své kategorii umístila na krásném 6. místě.

 

Z týmu se nejvíc dařilo těmto závodníkům:

Denisa Marčíková - 5. místo

Saša Pujin - 5. místo

Pepa Štourač - 5. místo

Všichni tito budou čekat na možnost postupu "na body".

Přímý postup z prvního místa (potřetí za sebou) si vybojoval Adam Štourač.

 

Moc děkujeme všem našim ochotným reprezentantům (Lucie Malínská, Denisa Marčíková, Adéla Tisovská, Veronika Jonášková, Petra Turčínová, Saša Pujin, Matěj Maršálek, Josef Štourač, Adam Štourač) za maximální nasazení a gratulujeme k velkému množství osobáků :-) a taky děkujeme zkušené pořadatelské partě z devátých tříd, která opět získala pochvalu přímo od našich patronů Šárky Kašpárkové a Michala Pogány. 

 

V tomto krajském kole bylo k vidění několik nevídaných výkonů, o čemž svědčí výsledky i vyjádření Šarky Kašpárkové. Zlínský kraj byl opět ´nejnadupanější', kromě dvou přímo postupujících družstev postoupily na body další tři!

 

 

 

 
 

Další informace